חוות דעת על מסעדת קפה גרג, B סנטר כפר סבא

 
 
 
קפה גרג
 
 
 
 
חוות דעת על קפה גרג
(ציון 5 - 3 חוות דעת)
רחלי
שווה ביקור
ציון ממוצע
"הגענו ביום שישי לארוחת בוקר זוגית. המקום לא היה מלא. אפשר היה לבחור היכן לשבת. התחישבנו עם נוף לשדות. המלצריות היו אדיבות וזריזות. אוירה נעימה. המנות הוגשו די במהירות. היה נעים ושקט לשבת בפינה. המנות היו נדיבות, הסלט טרי וקצוץ לטעמי, הלחם טרי והמטבלים שמצורפים לחביתה היו מגוונים וטעימים. המקום בכשרות מהודרת, כך שכל אחד יכול לאכול שם."
רחלי
קפה גרג בירוקה.
ציון ממוצע
"החלטנו הפעם לצאת לכ"ס לסעוד ארוחת בוקר. בימי שישי אי אפשר להזמין שולחן לקפה גרג שנמצא במתחם כ"ס הירוקה, אך נאמר לי בטלפון שיש מקום. הגענו לשם, חניה בשפע. מלצרית אדיבה הושיבה אותנו. הזמנו ארוחת בוקר זוגית. הארוחה הגיעה עם חביתות כפי שהזמנו, בצירוף סלטים מיוחדים כמו סלט קינואה עם עגבניות וסלט ירוק קצוץ. שתינו מיץ גזר ללא תוספת תשלום, דבר שבדרך כלל גובים תוספת. המטבלים היו טעימים מאוד. הלחם טרי ולא יבש כפי שקורה לפעמים כשהוא מחומם במיקרו. המקום לא היה עמוס מה שקורה בדרך כלל בימי שישי, שצריך לעמוד ולהמתין עד ששולחן יתפנה. הכשרות של המקום היא מהדרין. טוב להכיר מקום נוסף לסעוד בו."
michalyv
אוכל טעים מאד ואיכותי
ציון ממוצע
"מאד אוהבת את הסלטים שלהם, לקחתי סלט פאטוש והבת שלי סלט בטטה וחיסלנו הכל כי היה כל כך טעים. המחיר לא כל כך זול, אבל נראה שהחומרים איכותיים ולכן האוכל כל כך טעים. הלחם היה קצת יבש."